Výroba

Design - Na každém detailu nám záleží

Promyšlený design hraje hlavní roli nejen při mé vlastní tvorbě, ale i při zakázkové výrobě dle přání zákazníka.

Na počátku je vždy nápad. V této fázi je kresba mým největším spojencem. Každý sebemenší detail vizualizuji a navrhuji tak, aby co nejvěrněji odrážel představy a přání. A voilá - zhmotnění myšlenky je na světě.

Na řadu přicházejí střihy a šablony, bez jejich precizní přípravy by dílo nebylo dokonalé. Pak už jen vybrat vhodné materiály a pustit se do šití.

V perfektně propracovaných detailech se vždy odráží autentický rukopis každého řemeslníka, je to jeho jedinečný podpis. 

 

Zakázková výroba - Jedinečnost, opravdovost, poctivé řemeslo, zkušenost

V naší rodinné horské dílně pro vás na zakázku šijeme již řadu let. Na této dlouhé cestě jsme se potkali už s mnoha zákazníky. Rádi se k nám vracejí, chtějí mít něco osobního, vyrobeného přímo od nás. To nás moc těší a dává to naší práci smysl.

Tím, jak klienta postupně poznáváme, dospějeme společným dialogem k originálnímu výrobku, který mu je šitý na míru a podpoří jeho individualitu.

Doba dodání je individuální. Výrobu začínáme po zaplacení zálohy a obdržení všech podkladů (včetně zadání ražby). Pokud chcete výrobek dodat např. k narozeninám na přesné datum, prosím řekněte nám to. Dodací lhůta se řídí podle kapacity naší dílny, někdy může být kratší, někdy i delší. Vždycky se ale budeme snažit Vám vyjít vstříc.        

 

Materiály - Do výběru a barvení kůže vkládáme naše emoce

Pro naše výrobky používáme materiály, které nejsou na našem trhu obvyklé. Všechny si osobně vybíráme, nespokojíme se jak tak s ledas čím.

Usně

Používáme nejkvalitnější tříslo činěné hovězí přírodní hlazenice výhradně z evropských koželužen. Každou z nich ručně barvíme s velkou pečlivostí do požadovaného odstínu i charakteristického vzoru přímo v naší rodinné dílně. Tím získáme nejen jedinečný vzhled našich výrobků, ale i záruku, že vám dlouho vydrží v této vysoké kvalitě. Takovou kůži jako u nás, nikde jinde nekoupíte. 

 

Kování

Staráme se, aby všechny naše masivní mosazné doplňky, které na míru barevně ladíme do koncepce každého výrobku, byly opakovaně funkční a vydržely Vám navěky. 

 

Podšívka

Vybíráme si materiály, které nejen vzhledově doplní daný výrobek, ale jsou také stabilní, trvanlivé a oděru vzdorné. 

 

Šití

Ručně šitý steh je neuvěřitelně odolný, pevný a krásný na pohled. Děláme je pro Vás pečlivě a trpělivě jeden za druhým.                       

 

Údržba

Kůže je přírodní materiál, který si zaslouží Vaši péči. Díky ní Vám výrobek vydrží moře času stejně krásný, ne-li krásnější. Po dlouhém testování jsme pro Vás vytvořili recepturu balzámu z darů našich hor – včelího vosku a přírodních olejů. Kožený výrobek je vhodné ošetřit tímto balzámem jednou až dvakrát do roka, je to tak jednoduché.                       

 

Personifikace – podpis, značka, věnování

Jsme rádi, když výrobkem od nás uděláte někomu radost. Proto běžně přidáváme na vhodné místo monogram nebo logo Vaší firmy. Z každého výrobku se tak stane jedinečná a velmi osobní věc. Pokud máte zájem, stačí přidat k objednanému produktu tuto službu. Pro návrh a provedení si následně můžeme zavolat a domluvit se na detailech a potřebných podkladech.

Máme pro Vás 2 možnosti zosobnění:

Ruční  ražba  - vyrazíme Vám  tímto fontem  jméno, monogram, číslo

 

cena je 400 Kč na 1 produkt 

Termo ražba - teplotou a tlakem pomocí štočku (hořčíkové razítko) vytlačíme do usně motiv toho, co si budete přát, a to v různých barvách. Výsledek je famózní.

 

cena je 600 Kč na 1 produkt  

 

Vychytávky - Kompatibilita, funkčnost, praktičnost

Máme rádi, když věci do sebe zapadají. Díky našemu závěsnému systému můžete doplňky jednoduše zavěsit do tašky nebo batohu a zároveň je mít snadno dostupné. S nimi bude vás každodenní život mnohem jednodušší. A jestli jste svůj doplněk v naší nabídce nenašli, nevadí. Vyrobíme Vám ho dle Vašeho přání na míru. Inspirujte nás!