Vzpomínkový přívěsek BIMBÁK – DOMORODEC Orlických hor

Neohodnoceno

Originální přívěsek DOMORODCE Orlických hor. Karabinku zacvakneš, kam to jen půjde a už se nosí. Batoh, klíče, brašna, taháček u zipu, poutko u kalhot. To jsou ta místa, kam si můžeš domorodce pověsit.

250 Kč
Můžeme doručit do:
24.1.2022
Skladem

Cítíš se být domorodcem Orlický hor? Jsi hrdý, že žiješ na nejkrásnějším místě? Co si vlastně představíš pod pojmem „domorodec“? Možná právě to, že jsi doma, kde ses narodil. Právě pro tebe jsem navrhnul a vyrobil originální koženou samolepku. Ty sám se rozhodneš, kam ji nalepit, kde se bude nejlépe vyjímat. Samolepku jsem vyrobil z houževnaté hovězinové usně v přírodním stylu. Nápis je doslova vypálený laserem a zafixovaný lakem pro dlouhou výdrž. Rubovou stranu jsem vychytal neskutečně silným nosičem-lepidlem, který drží jako „bejk“.
Nevíš kam s ní? Na obal, knihu, tablet, diář, skříňku, mobil atd. Pokud si najdeš jiné místo, budeš originál každým coulem. Vše jsem ručně vyrobil v Oberdorfu – Horní Rokytnici v O.h., v malebné brašnářské dílně. Budu se moc těšit na tvé objednávky.
Rád se od tebe nechám inspirovat…
Pokud jsi domorodec jiných hor nebo jiných kouzelných míst, rád ti vyrobím tvou vlastní samolepku dle přání. Objednávej prostřednictvím e-mailu: ladislav@hemrlik.com

Kód Kód: 510
Jméno značky: Hemrlík
Kategorie: Suvenýry
Záruka: 2 roky