Vzpomínkový přívěsek BIMBÁK – Dobrodruh Orlických hor

Neohodnoceno

Originální přívěsek Dobrodruha Orlických hor. Karabinku zacvakneš, kam to jen půjde a už se nosí. Batoh, klíče, brašna, taháček u zipu, poutko u kalhot. To jsou ta místa, kam si můžeš dobrodruha pověsit.

250 Kč
Můžeme doručit do:
24.1.2022
Skladem

Orlické hory - magické místo, které promlouvá k tvému srdci dobrodruha. Už se ti vybavují ty nezapomenutelné chvíle, které jsi zde prožil? Vůně horských luk, zpěv ptáku a zurčení horské říčky? Určitě se nemůžeš dočkat, až o víkendu nebo dovolené opět vyrazíš za pořádným dobrodružstvím.

Proto jsem pro tebe vyrobil originální přívěsek Dobrodruha Orlických hor. Při každičkém pohledu si připomeneš, jaké zážitky jsi prožil a jaké ještě zažiješ.

Nejen sobě, ale i ostatním ukážeš, že jsi pravý Dobrodruh Orlických hor. Karabinku zacvakneš, kam to jen půjde a už se nosí.

Batoh, klíče, brašna, taháček u zipu, poutko u kalhot. To jsou ta místa, kam si můžeš dobrodruha pověsit. Na materiálu jsem nešetřil, takže je hodně masivní jako pohoří Orlických hor.
Rád se nechám inspirovat…pokud máš pocit, že jsi dobrodruh jiných hor, kopců, údolí, nebo zajímavých míst, rád Ti vyrobím originální přívěšek, který bude jen a jen tvůj originál. Objednávej na: ladislav@hemrlik.com

Kód Kód: 507
Jméno značky: Hemrlík
Kategorie: Suvenýry
Záruka: 2 roky