Vzpomínková samolepka LEPÁK - Dobrodruh Orlických hor

Neohodnoceno

Samolepka vyrobená z houževnaté hovězinové usně v přírodním stylu. Nápis je doslova vypálený laserem a zafixovaný lakem pro dlouhou výdrž. Rubovou stranu jsem vychytal neskutečně silným nosičem-lepidlem, který drží jak čert. Na obal, na knihu, tablet, diář, skříňku, mobil. Chce ji každý Dobrodruh Orlických hor :)

100 Kč
Můžeme doručit do:
24.1.2022
Skladem

Miluješ přírodu, památky, magická místa Orlických hor? Víš o sobě, že jsi dobrodruh? Rád se vracíš do hor s rodinou, kámošema, nebo si jen potřebuješ vyčistit hlavu od práce?
Mám pro tebe originální vzpomínkovou koženou samolepku. Při každém pohledu na ni se ti vybaví báječné vzpomínky na prožité chvíle v horách. Dobrodruha Orlických hor si na pohodu nalepíš, kam se ti zlíbí.
Cože Lepák kožená samolepka? To jsem nikdy neviděl. Vydrží vůbec?
Samolepku jsem vyrobil z houževnaté hovězinové usně v přírodním stylu. Nápis je doslova vypálený laserem a zafixovaný lakem pro dlouhou výdrž. Rubovou stranu jsem vychytal neskutečně silným nosičem-lepidlem, který drží jak čert.
Nevíš kam s ní? Na obal, na knihu, tablet, diář, skříňku, mobil a další. Pokud si najdeš jiné místo, budeš originál každým coulem.
Rád se nechám od tebe inspirovat…
Pokud si myslíš, že jsi dobrodruh jiných hor, kouzelných míst a neprobádaných světů, vyrobím ti Tvou vlastní samolepku dle přání. Objednávej na: ladislav@hemrlik.com

Kód Kód: 498
Jméno značky: Hemrlík
Kategorie: Suvenýry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg
šíře: 6 cm
barva: přírodní
tloušťka: 3-4 mm