Neohodnoceno

Vzpomínkový přívěšek BIMBÁK – Dobrodruh Orlických hor

Originální přívěšek Dobrodruha Orlických hor. Karabinku zacvakneš, kam to jen půjde a už se nosí. Batoh, klíče, brašna, taháček u zipu, poutko u kalhot. To jsou ta místa, kam si můžeš dobrodruha pověsit.

Můžeme doručit do:
4.3.2021
Skladem
Kód: 507
Značka: Hemrlík
295 Kč
PŘÍVĚŠEK Dobrodruh
Novinka

Orlické hory - magické místo, které promlouvá k tvému srdci dobrodruha. Už se ti vybavují ty nezapomenutelné chvíle, které jsi zde prožil? Vůně horských luk, zpěv ptáku a zurčení horské říčky? Určitě se nemůžeš dočkat, až o víkendu nebo dovolené opět vyrazíš za pořádným dobrodružstvím. Proto jsem pro tebe vyrobil originální přívěšek Dobrodruha Orlických hor. Při každičkém pohledu si připomeneš, jaké zážitky jsi prožil a jaké ještě zažiješ. Nejen sobě, ale i ostatním ukážeš, že jsi pravý Dobrodruh Orlických hor. Karabinku zacvakneš, kam to jen půjde a už se nosí. Batoh, klíče, brašna, taháček u zipu, poutko u kalhot. To jsou ta místa, kam si můžeš dobrodruha pověsit. Na materiálu jsem nešetřil, takže je hodně masivní jako pohoří Orlických hor.
Rád se nechám inspirovat…pokud máš pocit, že jsi dobrodruh jiných hor, kopců, údolí, nebo zajímavých míst, rád Ti vyrobím originální přívěšek, který bude jen a jen tvůj originál. Objednávej na: ladislav@hemrlik.com